Vyberte kategóriu

Ponuka pracovného miesta

Firma BRADOP nábytek, s.r.o., Žihla 955, 739 91 Jablunkov hľadá:

Obchodného zástupcu / šoféra pre Košický a Prešovský kraj

Náplň práce: intenzívna starostlivosť o stávajúcich zákazníkov, vyhľadávanie nových zákazníkov, v prípade potreby rozvoz nábytku, výber hotovostí, riešenie reklamácií, približne 1× do týždňa príjazd do našej centrály.

Ponúkame: motivačné finančné ohodnotenie i s pohyblivou zložkou, priateľský kolektív, pružnú pracovnú dobu, firemné auto pre služobné auto, kariérny rast

Benefity: firemná sauna, zapožičanie pracovného náradia a zábavnej techniky (rafty, skákací hrad,...)

Požadujeme: dobré komunikačné a prezentačné zručnosti, rozvíjacie zručnosti v oblasti predaja, vysoké pracovné nasadenie, vodičský preukaz sk.B, spoľahlivosť, predchádzajúca skúsenosť v obore výtaná.

Práca na ŽL

Práca v mieste bydliska

Nástupný plat: 1 100 €

Kontaktná osoba: Pírová Romana, e-mail: romana.pirova@bradop.cz tel.: +420 558 341 277 (Po – Pia, 8-16hod)